księgarnia podróżnika - przewodniki turystyczne

Witamy!

29 czerwca 2013, sobota
admin
autor:

Witamy!

Witamy wszystkich serdecznie na blogu serwisu „Angielski w Londynie” prowadzonym przez biuro turystyki edukacyjnej AS School of English (asenglish). Na początek chcielibyśmy się przedstawić. Otóż jesteśmy przedstawicielem (agentem) szkół językowych na całym świecie i kompleksowo organizujemy wyjazdy na oferowane przez nie kursy. Specjalizujemy się w wyjazdach na szkolenia z języka angielskiego do krajów anglojęzycznych, w tym do Anglii. W naszej ofercie znajduje się. m.in. bardzo fajna szkoła w Londynie, której serwis ten jest poświęcony. Mowa o Milner School of English na znanym Wam zapewne  z tenisa Wimbledonie.

W serwisie znajdziecie wszelkie informacje o tej szkole, jak również – jeśli Wam się spodoba – będziecie mogli zarezerwować miejsce na powadzonych przez nią kursach.  Natomiast na blogu będziemy zamieszczać różne tematy związane z nauką języka angielskiego i pobytem w Londynie, ale nie tylko. Publikować będziemy tu również mnóstwo przydatnych porad, ciekawostek, jednym zdaniem wszystko co tyczy się języka angielskiego. Będziemy pisać jak tanio dotrzeć na miejsce kursu, co zobaczyć, gdy już będziecie na miejscu, czy jak „przetrwać”. Naszym celem jest stworzenie przydatnego kompendium wiedzy o nauce angielskiego za granicą, nie tylko w Anglii.

Zapraszamy do komentowania wpisów na blogu. W tym celu prosimy utworzyć konto tu, a następnie zalogować się (strona logowania). Wkrótce udostępnimy też użytkownikom serwisu możliwość zamieszczania swoich własnych wpisów.

Tagi: , , , ,

Skomentuj

*