księgarnia podróżnika - przewodniki turystyczne

O nas

Jesteśmy szkołą językową o nazwie AS School of English, działającą od 1996 r. w Józefowie koło Warszawy (woj. mazowieckie). Prowadzimy kursy angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych z naszego miasta i okolic. Więcej informacji o naszych kursach znajdziecie Państwo na stronie szkoły – klik.

W r. 2000 nawiązaliśmy kontakt z kilkoma szkołami języka angielskiego w krajach anglojęzycznych i podpisaliśmy z nimi umowy agencyjne, na podstawie których reprezentujemy je na terenie Polski, werbując uczniów, chcących skorzystać z prowadzonych przez nie szkoleń.

Swoją ofertę poszerzyliśmy w następnych latach o nowe szkoły, języki i kraje oraz stworzyliśmy biuro turystyki edukacyjnej asenglish zajmujące się kompleksową obsługą wyjazdów językowych – rezerwacją wybranego kursu, zakwaterowania, transferów lotniskowych, biletu lotniczego lub autokarowego, a także zakupem ubezpieczenia turystycznego. Pełna oferta wyjazdów językowych organizowanych przez naszą firmę dostępna jest tu.

Współpracujemy również z kilkoma biurami podroży w Polsce przy sprzedaży wakacyjnych obozów językowych dla dzieci i młodzieży w kraju i za granicą. Obozy zagraniczne organizowane są jako wyjazdy grupowe z polskim opiekunem i łączą naukę wybranego języka obcego z bogatym programem zajęć pozalekcyjnych. Oferta tego rodzaju imprez dostępna jest pod tym adresem.

Jako agencja turystyczna prowadzimy także sprzedaż czy rezerwację wielu produktów związanych z podróżami, np. biletów lotniczych, noclegów, wycieczek, kolonii dla dzieci i obozów młodzieżowych. Ta oferta dostępna jest tu.

Poniżej zamieszczamy podstawowe dane rejestracyjne naszej firmy:

  • wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez BURMISTRZA MIASTA JÓZEFOWA pod numerem 3757
  • nazwa: AS School of English
  • właściciel: mgr Sławomir Tobiasz
  • siedziba: ul. Armii Krajowej 28a, 05-410 Józefów
  • data rozpoczęcia działalności: 01.10.1996
  • NIP: 532-131-45-03
  • REGON: 012188247
  • konto bankowe: 32 1140 2017 0000 4402 0398 6288 (mBank)

Kontakt z nami – klik.